Teknik ve Görsel Yapılandırma Çalışması

Haluk Nurbaki Sevenleri,

Nurbaki Mektebi sitemizi yayına açtığımız günden bugüne çalışmalarımızı sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz. Biliyorsunuz Nurbaki Mektebi, Haluk Nurbaki’nin sevenlerine miras bıraktığı dokümanları derleyerek, ulaşılabilir bir formatta sizlerle paylaşmaktadır. Kısa bir süre önce sizlere aşağıdaki duyuruyu yapmıştık:

Çalışmalarımız arasındaki medya dosyası paylaşımlarımız kapsamında Youtube Kanalımızda görüntülü sohbetlere, Soundcloud Kanalımızda ses dosyalarımıza yer vermekteydik. 

Nurbaki Mektebi Kalemzen Ekibi (K’e)‘nin aldığı karar neticesinde tüm medya dosyalarımız Youtube Kanalımızda yayınlanacaktır. Bu sebeple, teknik çalışma ve geçiş sürecine girmiş bulunmaktayız. Bu süreçte sayfalarımızda görüntülediğiniz ancak Soundcloud sunucularında barındırılan medya dosyalarımıza erişim sağlayamayabilirsiniz.

Oluşabilecek herhangi bir aksaklık için öncelikle sizlerden özür diliyor ve anlayışınıza sığınıyoruz, bilginize.


Bu duyurumuza ek olarak;

Dün itibari ile geri planda yürütülmekte olan kapsamı genişletilmiş ve içerik bağlamında okunabilir dokümanlar üretmenin hedeflendiği çalışmalarımızı sunduğumuz NurbakiMektebi.com sayfalarında farklı bir tasarıma ihtiyaç olduğunu düşündük. Okumaya odaklayacak, diğer tarafta kategorik çalışma düzenimize uyumlu sunabileceğimiz bir tasarıma… Bu sebeple farklı bir tema ile devam etmeye karar verdiğimiz yayım sürecimizin sizler için de daha kullanışlı ve kolay erişilebilir olacağı kanaatindeyiz. 

Yeni vizyonumuzda düzeltilmesi gerekli detaylar hâlâ mevcut olmakla beraber, bu detaylarla ilgilenme sürecimizi “içeriğimizi ziyaretinize kapatmak istemediğimizden ötürü yayıma açık olarak” sürdürmek istedik. Bu sebeple;

  1. Youtube kanalımızda (Bkz.) yer verdiğimiz medya dosyalarımız erişilebilir kalmakla beraber, sitemizdeki sayfalarında kısa bir süre görüntüleme yapamayacaksınız.
  2. Geri planda yürüttüğümüz çalışmalarımız, yayım sürecindeki değişikliklerimizi tamamladıktan sonra eklenmeye başlayacak… Şimdiden belirtelim: Haluk Nurbaki’ye ait yeni içerikler yayımlanmak için bekliyor.

Hepinizi saygıyla selamlıyor, anlayışınıza sığınıyoruz…

*

kalemzen

About Author /

1 Comment

  • Ugur
    2 sene ago

    yayın hayatınızda başarılar dilerim.

Comments are closed.

Start typing and press Enter to search